Katalog stron

Strony informatyczne

AJR SERWIS blacharstwo lakiernictwo mechanika Toruń, Papowo Toruńskie

Uległeś stłuczce? Potrzebujesz blacharza w Toruniu? Bardzo dobrze trafiłeś, gdyż nasza firma realizuje usługi w tej dziedzinie. Gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie, także jeżeli Twoje auto brało udział w stłuczce, my doprowadzimy je do porządku. Wykorzystujemy innowacyjne technologie napraw, jak również dajemy gwarancję na wykonaną naprawę. W razie potrzeby dostaniesz samochód zastępczy. Funkcjonujemy bez przerw przeszło pół wieku, a uzyskana przez ten czas wiedza pozwala nam wykonywać wszelakie usługi. Nieistotne, czy wielkie uszkodzenie, czy mała ryska. Firma blacharsko-lakiernicza AJR Serwis Toruń zaprasza.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Holowanie tir

  Proponujemy Państwu naprawę wszelkich aut zarówno osobowych jak i ciężarowych . Zajmujemy się mechaniką elektryką, pneumatyką oraz profesjonalną diagnostykom komputerową wszelkich marek ciężarowych, osobowych, busów a także holowanie ciężarówek gniezno . Dzięki wykwalifikowanym podwładnym, najwyższej klasy sprzętowi jak również ogromnemu doświadczeniu, zapewniamy porządne oraz terminowe naprawy, gwarantujące prędki powrót Państwa pojazdu na trasę. Zajmiemy się też zniszczonymi zabudowami samochodów jak również instalacjami hydraulicznymi oraz pneumatycznymi. Reperujemy samochody ciężarowe, autokary i auta dostawcze. Dysponujemy trafnym ekwipunkiem. Posiadamy maszynę do poprawiania ram samochodów ciężarowych. Do diagnostyki wykorzystujemy prekursorski sprzęt umożliwiający największą precyzję pomiarów. Zdiagnozujemy wszelkie mniejsze i większe uszkodzenia i nieprawidłowości. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

  data: 31.03.2013 | adres: http://www.tirserwis.gniezno.pl | słowa kluczowe: Holowanie ciężarówek Holowanie tir Naprawa ciężarówek Naprawa tir Serwis ciężarówek Serwis tir | czytaj więcej »

 • ustawienie zbieżności warszawa

  W momencie, gdy będziemy chcieć dokonania kontroli naszego samochodu wielu obawia się niezwykle kosztownych kosztów. To ile zapłacimy za takie ustawienie zbieżności warszawa zależy od wielu czynników. Po pierwsze rozumie się samo przez się ważne jest to, co ma być zupełnie sprawdzone. Również należałoby wiedzieć, że sporo stacji kontroli pojazdów dostarcza przeróżne zniżki. Dlatego również należałoby dowiedzieć się, jakie są takie stacje w naszym mieście i czy mają fascynujące propozycji dla marki naszego samochodu. Ponieważ zdoła okazać się, iż takie całkowite zbadanie stanu naszego samochodu nie będzie całkiem takie drogie jak nam się wydawało.

  data: 23.03.2013 | adres: http://www.stacja-kontroli-pojazdow.pl/wx-119/ | słowa kluczowe: Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SKP kontrola przegląd rejestracyjny badanie kontrolne techniczne badania pojazdów serwis | czytaj więcej »

 • Kamieniarski katalog stron.

  Kamieniarski.info jest dostępnym dla każdegokatalogiem stron internetowych oraz adresów firm kamieniarskich nie posiadających własnej strony. Jest to poniekąd baza firm funkcjonujących na rynku polskim i nie tylko, ale oczywiście w branży kamieniarskiej. Znajdą w nim Państwo firmy firmy kamieniarskie, które wykonują m.in. usługi takie jak: montaż schodów z kamienia, a także firmy świadczące usługi w obrębie obróbki ręcznej kamienia. Z kamienia jak mawiają niektórzy starzy kamieniarze można zrobić "prawie" wszystko. Zależy to jedynie od zaradności twórczej kamieniarza. Kamień można aplikować w podobny sposób na pelewacjach zewnętrznych, jak i w domu np. [/b]elementy kominka[/b]. Firm świadczących usługi kamieniarskie w Polsce mamy wiele. Zakład kamieniarski dla wielu z nas wiąże się jedynie z montażem nagrobków, wręcz przeciwnie jest to w rzeczy samej mylne kojarzenie. Kamieniarze to przede wszystkim artyści w swoim fachu.

Katalog Informatyczny