Katalog stron

Strony informatyczne

projektowanie konstrukcji

Świadczymy prace z obszaru projektowania skomplikowanych użytkowych przemysłowych, oraz budynków usługowych i komunalnych. W ramach naszej oferty tworzymy między innymi: koncepcyjne projekty, projekty budowlane, przetargi, wykonawcze projekty, projektowanie stalowych konstrukcji oraz żelbetowych oraz stworzenie innego rodzaju usługi budowlane. Zatrudnieni u nas specjaliści mają wszystkie niezbędne uprawnienia i mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w [obszary|zakresie projektów zdobytym podczas robienia licznych projektów konstrukcji przemysłowych zarówno w kraju, jak i poza granicami kraju.

Kategorie:
Budownictwo » Architektura
Budownictwo » Firmy budowlane

data: 24.12.2012 | adres: http://www.archidom.net.pl | słowa kluczowe: Projekty budowlane Konstrukcje budowlane Projektowanie konstrukcji stalowych

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Biuro projektowe November Designs

  November Designs robi co w jej mocy, aby wnętrza polskich mieszkań, domów jednorodzinnych bądź biur charakteryzowały się ładniejszym wyglądem. A więc poszukujących porządnych architektów wnętrz, którzy doskonale znają się na swoim fachu, serdecznie zapraszamy do wstąpienia na witrynę internetową. Odnaleźć można na niej najbardziej znaczące informacje na temat November Designs, część wcześniejszych realizacji, lecz również referencje od usatysfakcjonowanych klientów. W zasadzie tworzone przez nas projekty nie należą do drogich, co jest kolejną zaletą agencji November Designs. A więc zaufaj naszym aranżerom, a będziesz podziwiał niesamowite wnętrza własnego mieszkania, biura, itp.

  data: 27.03.2015 | adres: http://novemberdesigns.com | słowa kluczowe: projektowanie wnętrz architektura obrazu pracownia architektoniczna | czytaj więcej »

 • Projektowanie wnętrz warszawa

  Poszukujesz idealnej firmy, jaka pomoże tobie w jedyny w swoim rodzaju sposób urządzić wnętrze twojego mieszkania, domu lub firmy? Postaw na Pracownię arcy Projekt architekci, którzy w ostatnich latach podbili polski rynek, jak także serca licznych konsumentów. Zapewniamy, ze działania Pracowni arcy Projekt architekci cechuje profesjonalizm, jak również indywidualne podejście do wszelkiego zadania. Oferta Pracowni arcy Projekt architekci skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i instytucji. Podkreślamy, iż firma współpracuje również z firmami deweloperskimi, tworząc wnętrza mieszkań i przestrzeni ogólnych. Już teraz postaw na najlepszą jakość usług i wybierz Pracownię arcy Projekt architekci. Pracownia Projektowa Arcy Projekt architekci, Ząbkowska 22, 03-735 Warszawa, tel 22 404 22 46.

 • Multitoole.com.pl

  Pod prezentowanym internetowym adresem będzie można odszukać tematyczne artykuły, które opisują idealne propozycje narzędziowe nazwane multitool. Teksty tematyczne są złożone z precyzyjnych opisów tego rodzaju narzędziowych wdrożeń. Dość sporo miejsca w dostępnych tekstach zajmują propozycje sygnowane marką Leatherman. Jeden z przykładów modelu przedstawionego w tym serwisie, to Sidekick, którego rozmaite funkcje są tu przedstawione z idealną dokładnością. Warto napomknąć jeszcze w kwestii tego, że poza opisem funkcji dostępnych w modelach, można ponadto zaznajomić się z plusami i minusami każdego z rozwiązań. Wizyta pod tym adresem z pewnością ułatwi wybór multitoola, który będzie idealnie zaadaptowany do zapotrzebowania danego użytkownika.

  data: 08.02.2013 | adres: http://multitoole.com.pl/ | słowa kluczowe: multitoole leahterman victorinox gerber multitoole leatherman | czytaj więcej »

 • Wentylatory kanałowe Venture Industries

  Oferujemy Państwu produkty popularnej firmy Venture Industries. Produkty pochodzące z fabryki Venture Industries cechują się niezawodnością i solidnością. Produkowane przez Venture Industries produkty można stosować w niemalże każdych warunkach. Produkty firmy Venture Industries stale są poprawiane, by sprostać zmieniającym się normom dopasowanego produktu|. Dbałość o środowisko umożliwia firmie na tworzenie ekologicznych produktów. Oprócz wentylatorów kanałowych oferujemy również wentylatory dachowe litewskiej firmy Salda cechujące się wyjątkowym designem oraz trwałością.

  data: 07.02.2013 | adres: http://www.ranska.pl/wentylatory/kanalowe/Venture_Industries | słowa kluczowe: wentylatory kanałowe wentylatory Venture Industries wentylator wentylatory przemysłowe hurtownia wentylatorów | czytaj więcej »

 • kolory

  Nasza sieć detalicznych sklepów oferujących farby do wnętrz wlicza się do wiodących w naszym kraju. Nasz urozmaicony asortyment można nabyć już w 450 punktach w 350 miastach. Nasza działalność kierowana jest przede wszystkim do osób preferujących propozycje najmodniejszych kolorów farb oraz akcesoriów używanych do konserwacji i dekorowania drewna. Pracownicy sieci naszych punktówe zostali gruntownie przygotowani do tego, żeby służyć klientom rzetelnymi poradami oraz wskazówkami dotyczącymi malowania ścian. Sieć naszych punktów proponuje swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale także przedsiębiorcom remontowo – budowlanym poszukującym produktów o wysokiej jakości i fachowej

  data: 19.12.2012 | adres: http://www.studiodekoral.pl | słowa kluczowe: farby dekoral farby do wnętrz | czytaj więcej »

 • Tynki gipsowe warszawa

  Nasza firma specjalizuje się w wykańczaniu pomieszczeń. Nie straszna nam też remont domów. Jeśli nie masz wolnego na mozolne tynkowanie my to wykonamy za Ciebie, a to wszystko w idealnej cenie. Gipsowanie ścian wydaje się być łatwe, jednak jeżeli boisz się, że będziesz musiał wszystko ulepszyć, wezwij nas. Poprawimy to za Ciebie. Jeżeli nie wiesz czy w waszym domu lepiej spiszą się gładzie gipsowe albo cementowo-wapienne my pomyślimy za Ciebie. Zapewniamy kompleksowe usługi związane z wykańczaniem wnętrz wraz z zabezpieczeniem podłogi przed szkodami.

 • Wizualizacje 3D - Wizualizacje architektoniczne

  Noform Wizualizacje 3D to fotorealistyczna i profesjonalna prezentacja architektury i produktów dla Twoich potrzeb. Wizualizacje 3D to również wiarygodna reklama usług i inwestycji architektonicznych. # Zyskaj czas i klientów jeszcze przed rozpoczęciem prac deweloperskich. # Zobacz jak będzie wyglądać Twoje wymarzone wnętrze już teraz, przed remontem. # Zleć projekt mieszkania lub domu i żyj w nowoczesnym stylu.

 • systemy suchej zabudowy

  Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na polskim rynku od czternastu lat, a naszą specjalnością jest produkowanie płyt gipsowo – kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz, do których wliczają się ścianki działowe , podwieszane sufity a także elementy zabudowy poddaszy. Nasze produkty produkowany jest przy respektowaniu zasad ochraniania środowiska naturalnego, przy wykorzystaniu naturalnych składników. Zasięg naszej działalności powiększa się dzięki sieci dystrybucyjnej obejmującej obszar całego kraju. Produkty sygnowane naszym logotypem można nabyć w sieci hurtowni oraz składów budowlanych na terenie Polski

  data: 24.12.2012 | adres: http://www.rigips.pl | słowa kluczowe: rigips płyty gipsowe gipskarton płyta gipsowo-kartonowa | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny